Natáčení do pořadu Rady ptáka Loskutáka - TV Nova

Dne 11.3. 2008 navštívila pana Václava Čermáka televize Nova s pořadem "Rady ptáka Loskutáka". Tento známý a populární pořad je velice oblíbený mezi diváky. Jeho sledovanost se pohybuje kolem 1 300 000 diváků.
Natáčecí štáb (režisérka, moderátor, produkční, kameraman, zvukař) přijel kolem 10. hodiny. Po příjezdu se hned vrhli na natáčení předem domluvených vynálezů pana Václava Čermáka. Byly to sazeč brambor, postřikovač, "kozel" na řezání dřeva, stojan na kolo. V plánu bylo natočit i moštovací linku, na kterou ale nezbyl čas. Proto celý štáb hned pravil: "Určitě se přijedeme podívat a natáčet své příspěvky sem do Třemošnice za panem Václavem Čermákem minimálně ještě jednou."
Natáčení probíhalo s velikým klidem, úsměvem a také pohodou. Jako první si paní režisérka přála, aby se natáčel sazeč brambor. Proto jsme společně se štábem vyrazili na nedaleké pole pana Václava Čermáka, kde jsme udělali potřebné záběry. Poté následovala cesta zpět domů a natáčení postřikovače, "kozla" na řezání dřeva a nakonec stojan pro opravu kol.
Záběry sazeče brambor, se objevily v pořadu Rady ptáka Loskutáka 30.3. 2008. Další natočené příspěvky budou zveřejňovány v dalších pořadech tohoto úspěšného pořadu.

Reportáž - sazeč brambor          Reportáž - univezální držák